Где заказать химчистку дивана Троещина ?

Скидка 50%на заказ чистки двух изделий

Цена от 380 грн

Бесплатный выезд по Киеву и области

063-816-25-48

095-176-91-10

097-169-26-76

Де замовити виїзну хімчистку м'яких меблів на Троєщині?

Хімчистка дивана на Троєщині - процес нескладний і може бути виконаний всього за годину. Свої послуги з чищення м'яких меблів пропонує https://www.cleanings.biz/himchistka-divana-troeshhina/

Якщо випрати в домашніх умовах можна практично будь-яку річ, то для хімічного чищення потрібні спеціальні промислові машини, які для домашнього використання не призначені. Почистити хімічним способом можна не тільки діловий костюм, але практично будь-які м'які вироби. Найпопулярнішими з них є дивани, матраци, а також ковролін і килими. Багато клієнтів замовляють хімчистку крісел.

Ціни на послуги набагато нижче ніж витрати на покупку нових виробів. Наприклад, почистити прямий диван обійдеться всього в 380 гривень, а покупка нового потребуватиме виділення з сімейного бюджету понад 5 тисяч гривень.

Чистка одного крісла зазвичай обходиться в 120 гривень, нове ж складно знайти дешевше тисячі. Зазвичай при хімічному чищенні здійснюється обробка парою, який містить спеціальні хімічні речовини. При обробці м'яких виробів нами використовуються щадні речовини.

C одного боку, вони не псують поверхню виробу, а з іншого не роблять шкідливого впливу на здоров'я мешканців, які регулярно перебувають в постійному контакті з диванами, килимами покриттям підлоги. Компанія пропонує комплексну послугу, яка включає в себе безкоштовний виїзд до клієнта додому. Це дозволяє значно заощадити кошти, так як транспортування великогабаритних виробів в кілька разів збільшила б вартість робіт.

Послуга по хімчистці дивана на Троєщині може бути надана в день замовлення.



Так же мы предоставляем услуги в Киеве,Вишневое, Ирпень, Буча

Заказать химчистку дивана в Киеве по ссылке : Химчистка дивана Киев Заказать химчистку дивана в Вишневое, Ирпень, Буча по ссылке Химчистка дивана Вишневое, Ирпень, Буча